Profile

Mr. Keyvan Amini

Contact Details

Bio

شهر آمپانگ Ampang Jaya

شهر کوچک و بسیار زیبای آمپانگ یکی از جاذبه های گردشگری کوالالامپور در تور مالزی است که سالانه هزاران گردشگر از سراسر جهان جذب ان می شوند . شهر کوچک آمپانگ در خارج از محوطه گلدن ترای انگل قرار گرفته و دارای جاذبه های تفریحی و مراکز خرید متنوع نظیر گریت ایسترن مال ، آمپانگ پوینت و سیتی اسکوئر است ، و این خود دلیلی است که برخی گردشگران برای خرید و تفریح این منطقه را انتخاب کنند . قسمت های از این شهر کوچک در  ایالت سلانگور که در مجاورت کوالالامپور قرار دارد، واقع شده است . یکی از ویژگی های دیگر این منطقه وجود جمعیت بزرگی از کره ای هاست و به همین علت رستوران و فروشگاه های کره ای در این منطقه زیاد دیده می شود  .

در ادامه باید افزود منطقه آمپانگ یکی از مهمترین مناطق شهر کوالالامپور است تا جاییکه اغلب نهاد های دولتی و سفارت خانه ها نظیر سفارتخانه فرانسه ، تایلند و انگلستان در این منطقه قرار دارد . همچنین اغلب سازه های مشهور شهر کوالالامپور نظیر برج های دوقلوی پتروناس ، مرکز خرید سوریا کی ال سی سی در نزدیکی این منطقه قرار دارند .  و برخی از مشهورترین هتل های شهر نیز در این منطقه و نزدیک به آمپانگ ساخته شده اند .

عمارت تاریخی ویمانمک  Vimanmek Mansion

عمارت باشکوه و زیبای ویمانمک در تور تایلند سفر باتو  یکی از بزرگترین بناهای ساخته شده از چوب ساج در جهان است که در واقع سالها محل زندگی خاندان سلطنتی تایلند بوده است و بعد از آن برای مدتها خالی و بدون سکنه رها شده بود . و امروزه به یکی از دیدنی ترین موزه ها و جاذبه های این شهر تبدیل شده است . بازدید از این محل نیاز به رعایت آداب خای دارد و از جمله لازم است که لباس های ساده و پوشیده بر تن داشته باشید و اجازه عکاسی از داخل این عمارت را نخواهید داشت . معماری این بنا بسیار جالب و تماشایی است و الهام بخش بسیاری از سازه های بزرگ شرق آسیا بوده است .