Profile

Ms. Mahsa Asgari

Contact Details

Bio

شهر زیر زمینی کاریز کیش

یکی از نقاط تفریحی و بسیار خوب گردشگری در کیش شهر زیر زمینی کاریز است که مجموعه ای بزرگ و دارای بخش های مختلفی به شمار می‌رود و در آنجا می‌توانید به زیر زمین رفته و در محیطی که چند درجه هم هوایش از بیرون خنک تر است از امکانات مختلف تفریحی بهره ببرید که شامل رستوران، کافی شاپ، فروشگاه، موزه و گالری می‌شود. در آنجا می‌توانید ساختار های قدیمی را مشاهده کنید. این شهر زیر زمینی در محل قنات‌های کیش ساخته شده است و می‌توانید در دیواره ها و سقف این بنا صدف ها و فسیل های قدیمی را مشاهده کنید.

آب انبار دو قلو کیش

از بناهای جالب و دیدنی در تور کیش قیمت مناسب که قدیمی و مربوط به دوران قدیم در کیش می‌شود باید به بنای آب انبار کیش اشاره کرد که دارای معماری زیبایی بوده که شامل بادگیرهایی است که تعدادشان به 4 عدد می‌رسد و باعث شده هوای آنجا بسیار خنک و مطلوب در داخل باشد. در آن مکان در زمان قدیم آب به صورت خنک نگهداری می‌شده و برای مصرف آب خوراکی ساکنان کیش مورد استفاده قرار می‌گرفته است. معماری آنجا بسیار زیبا و جالب بوده و برای علاقه مندان به معماری های باستانی نقطه ای قابل توجه و جالب است.

درخت سبز کیش

به گزارش سفر باتو ، در جزیره کیش درختان زیبای لور وجود دارند که به آن درخت انجیر معابد هم می‌گویند برخی از این درخت ها عمری طولانی داشته و یکی از معروف ترین درختان لور در کیش درخت سبز بوده که در بخش شمالی جزیره کیش قرار گرفته است و مکانی پر طرفدار و توریستی به شمار می‌رود. این درخت عمری بالغ بر 600 سال دارد و می‌توانید از دیدن آن لذت ببرید مردم جزیره کیش هم این درخت را بسیار دوست داشته و آنجا را مکانی مهم میدانند.