Profile

Ms. Sevda Farahani

Contact Details

Bio

نقاط دیدنی باکو و هند

باکو و هند از نقاط دیدین در آسیا محسوب می‌شوند. شهر باکو در آذربایجان است و شامل نقاط دیدنی تاریخی و همچنین مدرن و طبیعی می‌شود. کشور هند از کشورهای مهم آسیایی بوده و دارای دیدنی‌های بسیار زیادی، بخصوص از نظر طبیعی است و آنجا شامل چند پارک ملی بسیار دیدنی می‌شود. باکو دارای هتل‌های بسیار خوبی است که بسیاری از آنها در مرکز شهر قرار گرفته اند. در هند هم می‌توانید در برخی از بهترین هتل‌های دنیا اقامت داشته باشید که به شمال حسی لوکس و مجلل را می دهد. اگر به تور هند یا تور باکو علاقه دارید می‌توانید این شهرهای را برای سفر خود انتخاب کنید. در هر دو این نقاط غذاها و تجربیان بسیار خوبی در انتظار شما خواهد بود. در ادامه توضیحات می‌خواهیم تعدادی از دیدنی‌های باکو و همینطور هند را به شما معرفی کنیم، با ما همراه باشید.

تاج محل هند در آگرا

از مهم‌ترین بناهای تاریخی در کشور هند، باید به ساختمان زیبای تاج محل اشاره کرد که شامل سازه‌ای سفید رنگ با ظریف کاری‌هایی بسیار دیدنی و جالب می‌شود. آنجا برای بسیاری از مردم مکانی مهم و مقدس به شمار رفته و همه ساله تعداد بسیاری به دیدن این کاخ زیبا می‌روند. آنجا شامل باغی بزرگ و زیبا است که حوزچه‌ای دیدنی از وسط آن می‌گذرد که شامل آب فشان‌هایی بسیار زیبا می‌شود. حتماً تصویر زیبای این کاخ را که انعکاسش بر روی آب افتاده است را نگاه کنید که منظره‌ای بسیار زیبا و جالب است.

شهر باستانی و مقدس بنارس هند

از نقاط بسیار دیدین و جالب در شهر در تور لحظه آخری سفر باتو بنارس است. آنجا مکانی بسیار مقدس بوده که شامل معابد و بخش‌های بسیار جالب می‌شود. در رود معروف گنگ هندو‌ها را خواهید دید که در حال تمیز کردن خود هستند. آنجا محلی است که ساختمان‌های بسیار زیبا و قدیمی واقع شده است. معبد ویوانا کاشی یکی از این بناهای قدیمی بوده که سال ساخت آن به سال 1780 میلادی باز می‌گردد. آنجا شامل تندیس‌های و ظریف کاری ها و نقاشی‌های بسیار دیدنی و جالبی می‌شود که توجه هر توریستی را به سوی خود جلب می‌کند. آنجا شامل کتاب خانه‌ای قدیمی بوده که بیش از 1 میلیون کتاب در آنجا قرار داده شده است.